סל שרותים

שתלים דנטלים

ניסיונו הרב של ד"ר אמנון מוצפי בתחום השתלים הדנטלים מאפשר לנו להציע פתרונות למצבים פשוטים ומורכבים כאחד באמצעות טכניקות שיקום וטכניות כירורגיות מתקדמות. כך אנו מציעים שרותים החל מהשלמת שן בודדת מקדמת הלסת ועד לסתות שלמות כל זאת תוך הקפדה מרובה על אסטתיקה.

כירורגיה

 

טיפולים כדוגמת עקירות,עקירות שיני בינה כלואות, עקירות כירורגיות, ניתוחים מינורים להצלת שיניים, דגימת רקמות, שימוש במיקרוסקופ בטיפולים כירורגים מסוימים מוצעים ע"י ד"ר אמנון מוצפי.

טיפולי שורש

טיפול שורש הינו אבן יסוד לשיקום נכון וטוב של השן לאורך שנים. טיפול זה מתבצע במרפאתנו  ע"י ד"ר צביה אלעזרי – מומחית לטיפולי שורש בעלת שנים רבות של ניסיון בתחום. במרפאתנו נעשה שימוש במיטב הציוד הטכנולוגי לטיפולים אילו, כולל שימוש במיקרוסקופ ובמצלמות המגדילות את סיכויי ההצלחה של הטיפולים

הסרת אבנית

 

צוות השינניות המוסמכות במרפאתנו מציע ניקוי אבן, הדרכה לצחצוח שיניים ולשמירה על הגיינת הפה. הצוות מקפיד על התחשבות בצרכי המטופל ועל יצירת באווירה נעימה. בנוסף מתאפשרת הקצעת שורשים בהשגחתם של ד"ר אמנון מוצפי וצוות הרופאים, שימוש באלמנטים תרופתיים תומכים לחניכיים בריאות.

שיקום הפה

 

צוות המרפאה מציע השלמת חוסר שיניים במגוון אפשרויות כגון - כתרים, גשרים, שתלים, תותבות נתמכות ע"י שתלים, שיקום קבוע על גבי שתלים.

טיפול שיניים לילדים

 

טיפולי שיניים בילדים מתבצעים במרפאתנו  ע"י ד"ר רינה ענבר בעלת ניסיון רב שנים בטיפול מיוחד בילדים, זכות זו מפשרת גישה נעימה ורכה ללב הילד.
במרפאתנו חדר טיפולים מיוחד לילדים המקנה אווירה נינוחה. שימוש בגז צחוק המפיג חרדות וטכניקות הרדמה מקומית עם מערכת ממוחשבת הממזערת את מפח הנפש של הילד.